Aktuality

Zpět na výpis

Konferenční prostory penzionu

Nabízíme pronájem konferenčního sálu s kapacitou 180 osob pro pořádání společenských akcí, valných hromad a výročních schůzí. K dispozici máme 150 míst pro školení i zasedání odborných seminářů. Konferenční prostory našeho penzionu jsou důstojným zázemím i pro rodinné oslavy, svatby, firemní rauty či prezentace. Využít můžete také náš salónek pro 20 až 40 osob nebo degustační místnost s kapacitou do 15 osob.

Konferenční prostory penzionu

 

Výhodná poloha v srdci Velkopavlovické vinařské podoblasti nedaleko významných turistických cílů jako je Lednickovaltický areál, Pálava nebo Novomlýnské nádrže a snadná dostupnost z dálnice D2 činí naše zařízení ideálním místem pro pořádání vašich firemních či společenských setkání. Pro pořádání konferencí, meetingů, workshopů, firemních, propagačních, společenských, rodinných nebo sportovních akcí, kongresů či školení vám nabízíme kongresové sály a salónky s variabilní kapacitou 10-180 míst. Sály jsou ozvučené, vybavené audiovizuální technikou a barem. K dispozici je připojení na internet prostřednictvím WIFI, dataprojektory, plátna, flipcharty, TV, DVD atd.

Pro své klienty zajišťujeme i celou řadu doplňkových služeb jako je catering, coffee break, raut, banket, řízené degustace vín, exkurze do sklepního hospodářství, doprovodné programy, team building a jiné. Svým flexibilním a kreativním přístupem jsme připraveni zajistit komplexní zakázku pro malou firemní poradu i velkou konferenci. K těmto účelům vám můžeme nabídnout:

- Velký konferenční sál s kapacitou 40 - 180 míst, pódiem, vlastním barem, který je ideálním místem pro pořádání konferencí, školení, rautů, valných hromad, workshopů a společenských akcí všeho druhu.

- Salónek pro 20 - 50 osob s vlastním barem a velmi milým a příjemným prostředím. Je vhodným místem pro pořádání školení, obchodních jednání, firemních porad, menších společenských akcí, řízených degustací vín jakož i jiných předváděcích akcí.

- Nově zrekonstruovanou degustační místnost, která nabízí příhodné podmínky pro řízené ochutnávky vína. Je určená především pro ty, kteří mají zájem o podrobné seznámení s vinařskou produkcí naší společnosti za odborného výkladu firemního enologa. Degustační místnost je z důvodů zajištění těch nejlepší podmínek pro hodnocení vína určena pro menší skupinky osob v počtu do 10 osob.

- Jídelnu, která slouží pro stravování účastníků konferencí, seminářů, školení a také zaměstnanců s kapacitou 80 míst. Je možné ji využít pro raut, banket či jiné společenské akce.

Výše uvedené lze samozřejmě zkombinovat s klasickými ubytovacími službami penzionu i s příjemným večerem ve vinném sklípku. Pro přípravu individuálně přizpůsobené nabídky právě pro vaše potřeby nás neváhejte kontaktovat!