Prodej masných výrobků

Masná výroba je nejmladším přírůstkem do rodiny aktivit naší společnosti. Od roku 2011 usilujeme o to, aby si klíčová myšlenka "čerstvé maso a uzeniny z vlastního chovu" našla místo na regionálním trhu potravin mezi záplavou levného bezejmenného zboží. Jednoduché to není, úspěchy se střídají s dílčími neúspěchy, nicméně snažíme se tuto vizi nadále rozvíjet k co největší spokojenosti vás, našich zákazníků.

Cesta "masa z Kobylí" začíná v naší živočišné výrobě. Vykrmená jatečná zvířata (vepři, skot) jsou porážena v blízkém okolí, odkud putují zpět jako čerstvé výsekové maso. Toto pak dle potřeby dále opracováváme ve vlastním řeznickém provozu, kde také vznikají masné výrobky různých podob a chutí (např. uzené, šunka, paštiky, jitrnice, tlačenka, škvařené sádlo a samozřejmě vyhlášené škvarky).

To vše pak zákazníkům nabízíme maloobchodní cestou ve firemní prodejně masa a uzenin, která místo své provizorní podoby těsné kantýny dostala v prosinci 2015 nový kabát moderního střihu s kompletním zázemím (fotky najdete v galerii). Prodejna s bezbariérovým přístupem se nachází u hlavního parkoviště a po cestě přes Kobylí ji nemůžete minout. Zakoupíte zde také jiné potraviny běžné denní potřeby. Otvírací dobu a podrobné kontaktní údaje naleznete níže na stránce. Pro zájemce o čersvé maso upřesňujeme, že v úterý je prodejna plně zásobena zpravidla až od 9:00, z provozních důvodů to někdy nejde stihnout dříve. V prodejně akceptujeme platební karty. 

Každoroční ocenění našich výrobků Chuť jižní Moravy a titul Regionální potravina 2016 pro Moravskou pečínku dokládají, že o kvalitu nám jde především!

Aktuality

Maloobchodní prodej

Firemní prodejna masa a uzenin

Firemní prodejna masa a uzenin

č.p. 716, 691 10 Kobylí

Otevírací doba:
út-pá: 8:00-17:30
sobota: 7:00-11:00
neděle, pondělí: zavřeno

e-mail: maso@patriakobyli.cz

Kontaktní formulář

Soubory ke stažení