Aktuality

Zpět na výpis

Tématické výlety v Modrých Horách

Vyzkoušejte tuto horkou novinku roztodivné turistické sezóny 2020!

Pět obcí mikroregionu Modré Hory (Kobylí, Bořetice, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice) se spojilo, aby nabídlo návštěvníkům nevšední zážitky místního charakteru. Ubytovaní i neubytovaní hosté mají možnost objednat si od pondělí do soboty vybraný předpřipravený výlet, kde se jim bude věnovat jeden či více zapojených subjektů (podnikatelé, vinaři, ubytovatelé) v rámci mikroregionu. Výlet se uskuteční vždy, sejdou-li se objednávky od předepsaného minimálního počtu osob. Rozpis výletů a další potřebné informace naleznete v přiloženém souboru

Web mikroregionu www.modrehory.cz k tomuto programu uvádí, citujeme:

"Milí návštěvníci - turisté, 

v Modrých Horách se vám budeme rádi věnovat - tak přijeďte a ochutnejte místní speciality, skvělé bílé, osvěžující rosé a famózní červená vína. Tematické výlety osloví všechny vaše smysly. Vydejte se na komentovanou vycházku s vinařem, užijte si vyhlídky a degustaci vín ve vinici, kde nebude chybět ani piknikový koš s krajovými dobrotami. Pokud neposedíte dlouho v klidu, nezoufejte! I prací se dá relaxovat – hlavně tou na jižní Moravě! Proto přidejte ruku k dílu a odreagujte se ve vinařství, na ranči či farmě s autentickým obědem u vašeho „nového šéfa“. Po návštěvě vinařství s degustací vín se s vinařem poohlédnete i za historií vinařské obce a našeho regionu.

S vínem na vyhlídce a komentovanou vycházkou se skvěle naladíte na hodování u živé muziky ve vinném sklepě. Přejeme si, aby si to nejlepší z Modrých Hor ve skleničce i na talíři zažil každý návštěvník!"