Patria Kobylí, a.s.

KONGRESOVÁ TURISTIKA


Výhodná poloha v srdci Velkopavlovické vinařské podoblasti nedaleko významných turistických cílů jako je Lednickovaltický areál, Pálava nebo Novomlýnské nádrže a snadná dostupnost z dálnice D2 činí naše zařízení ideálním místem pro pořádání vašich firemních či společenských setkání.PATRIA Kobylí, a.s. nabízí návštěvníkům kompletní pohostinské služby, včetně celodenního stravování v atraktivních prostorách s dlouholetou tradicí. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím nebo ubytování turistické, kde je soc. zařízení pro pokoje společné. Celková kapacita ubytování je 120 lůžek.

Pro pořádání konferencí, meetingů, workshopů, firemní, propagačních, společenské, rodinných, sportovních akcí, kongresů či školení vám nabízíme kongresové sály a salonky s variabilní kapacitou 10-250 míst. Sály jsou ozvučené, a vybavené moderní audiovizuální technikou a barem.Technické zázemí kongresových prostorů je na vysoké úrovni (připojení na internet prostřednictvím WiFi, dataprojektory, plátna, flipcharty, TV, DVD, ozvučení sálů, audio technika...)PATRIA Kobylí, a.s. zajišťuje pro své klienty i celou řadu doplňkových služeb jako je bar, catering, coffee break, raut, banket, coctail, řízené degustace vín, exkurze do sklepního hospodářství, doprovodné programy, team building a jiné.

Svým flexibilním a kreativním přístupem jsme připraveni zajistit komplexní zakázku pro malou firemní poradu i velkou konferenci. K těmto účelům vám můžeme nabídnout:Velký konferenční sál

s kapacitou 40 - 220 míst, pódiem, vlastním barem, který je ideálním místem pro pořádání konferencí, školení, rautů, valných hromad, workshopů a společenských akcí všeho druhu.

Klubový sál

pro 20 - 50 osob s vlastním barem a velmi milým a příjemným prostředím. Je vhodným místem pro pořádání školení, obchodních jednání, firemních porad, menších společenských akcí, řízených degustací vín jakož i jiných předváděcích akcí.Reprezentační sklep

pro 45 osob (jednání) 60 degustace vína, společenská či prezentační akce. Reprezentační sklep je díky své působivé atmosféře vhodným místem pro pořádání společenských i firemních večírků a prezentací. Velkým žážitkem jsou krajové speciality, které vhodně doplňují stylové prostředí.

Sklep se nachází v klidném prostředí v areálu sadů cca 3 km od obce a má vlastní venkovní posezení s možností přípravy masa na rožni, grilu nebo v udírně.

Degustační místnost

která nabízí příhodné podmínky pro řízené ochutnávky vína. Je určená především pro milovníky vína, kteří mají zájem o podrobné seznámení s vinařskou produkcí naší společnosti za odborného výkladu firemního enologa. Degustační místonst je z důvodů zajištění těch nejlepší podmínek pro hodnocení vína určena pro menší skupinky osob v počtu do 14 lidí. - tyto prostory nyní prochází rekonstrukcí.

Jídelnu

která slouží pro stravování účastníků konferencí, seminářů školení a dalších jako restaurace s kapacitou 60 míst. Je možné ji využít pro raut, banket či jiné společenské akce.

Vinotéku

která je pro všechny účastníky otevřena NON STOP 24 honin denně po celý rok.

Kapacita zařízení
I - forma
U-forma
T-forma
škola
divadlo
Ženeva
konference
Velký sál
220
110
80
110
220
60
220
Klubový sál
30
30
20
30
60
20
30
Reprezentativní sklep
14
-
15-60 degustace
-
45 jednání
Degustační místnost
8-10
-
-
-
-
-
-
Jídelna
30
30
20
30
50
20
30

Jelikož je naše nabídka poměrně rozsáhlá a šitá na míru každému zákazníkovi, obraťte se, prosím, se svými požadavky na naše kolegy na tel. číslo 519 44 07 22, popř.: e-mail: penzion@patriakobyli.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.