Penzion a související služby

Hledáte klidné prostředí a cenově dostupné ubytování na jižní Moravě? Navštivte náš penzion Patria, nyní již s kompletně zrekonstruovanými pokoji. Nabízíme útulné ubytování v Kobylí za příjemnou cenu. Obec Kobylí najdete poblíž Lednicko-valtického areálu, uprostřed mikroregionu Modré Hory . Okolí je ideální pro milovníky cyklistiky i rodiny s dětmi. Pořadatelé a účastníci firemních seminářů ocení naše rozsáhlé konferenční prostory, které lze využít též pro společenské akce různého charakteru.

V našem penzionu na vás čekají nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením. Ubytování poskytujeme se snídaní v ceně. Standardní ubytovací kapacita je 46 lůžek, maximální kapacita s přistýlkami až 72 míst. Využít můžete řadu služeb, jako je úschova kol a kočárků, kopírování, ranní buzení či internetové WIFI připojení v celé budově. Recepce je v provozu dle potřeby – v rámci doplňkového prodeje tam můžete zakoupit základní potřeby a různé pochutiny. Akceptace platebních karet je samozřejmostí. Parkování před penzionem je zdarma. Pro sportovně založené máme nebo zprostředkujeme koloběžky, discgolf a sportovní plochy v Kobylí pro aktivity typu fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, plážový volejbal. Atraktivní turistickou novinkou roku 2019 je v Kobylí nedávno otevřená rozhledna ojedinělého charakteru.

Připraveno pro vás máme i vynikající víno z Kobylí. Místní lahodný nápoj zakoupíte ve firemní vinotéce (se slevou pro ubytované), která je součástí recepce penzionu. Nabízíme široký výběr vín z vlastní produkce. Skvělé víno vypěstované přímo v okolí naší obce si můžete vychutnat např. při posezení ve vestibulu hlavní budovy nebo na terase před ní anebo při soukromých i firemních akcích v našem stylovém vinném sklípku , který je od penzionu vzdálen cca 3 km.

Ve fotogalerii najdete průřez všemi službami, které penzion poskytuje.

Kontaktní osoby

Ubytování jednotlivců a menších skupin

Ubytování větších skupin a další služby penzionu

Kontaktní formulář

Penzion Patria Kobylí v Kobylí hodnocení