Penzion a související služby

Hledáte klidné prostředí a cenově dostupné ubytování na jižní Moravě? Navštivte náš penzion Patria. Nabízíme útulné ubytování v Kobylí za příjemnou cenu. Obec Kobylí najdete poblíž Lednicko-valtického areálu, okolí je ideální pro milovníky cyklistiky i rodiny s dětmi. Pořadatelé a účastníci firemních seminářů ocení naše rozsáhlé konferenční prostory. Více informací viz níže na stránce.

V našem penzionu na vás čekají dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením. Na jaře 2019 se můžete těšit na zmodernizovanou podobu vybraných pokojů. Ubytování poskytujeme se snídaní v ceně. Celková ubytovací kapacita je 68 lůžek. Využít můžete řadu služeb, jako je sauna, úschova kol a kočárků, kopírování, ranní buzení či internetové WIFI připojení v celé budově. Recepce je v provozu dle potřeby – v rámci doplňkového prodeje tam můžete kdykoliv zakoupit základní potřeby a různé pochutiny. Akceptace platebních karet je samozřejmostí. Parkování před penzionem je zdarma. Pro sportovně založené máme nebo zprostředkujeme koloběžky, discgolf a sportovní plochy v Kobylí pro aktivity typu fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, plážový volejbal. Atraktivní turistickou novinkou roku 2019 je v Kobylí nedávno otevřená rozhledna ojedinělého charakteru.

Nebo hledáte jen co nejlevnější ubytování v Kobylí pro méně náročné cestovatele? Pak využijte naši turistickou ubytovnu, která dobře vyhovuje požadavkům typu „přijet, přespat, odjet“. Jedná se o dva pokoje vybavené vždy 18 lůžky s vlastním sociálním zařízením. 

Připraveno pro vás máme i vynikající víno z Kobylí. Místní lahodný nápoj zakoupíte ve firemní vinotéce (se slevou pro ubytované), která je součástí recepce penzionu. Je zde i možnost zakoupení dárkových balení dle přání nebo dárkových poukazů v hodnotě 500/1.000,- Kč.  Nabízíme široký výběr vín z vlastní produkce. Skvělé víno vypěstované přímo v okolí naší obce si můžete vychutnat např. při posezení ve vestibulu hlavní budovy nebo na terase před ní anebo při soukromých i firemních akcích v našem stylovém vinném sklípku.

Ve fotogalerii najdete průřez všemi službami, které penzion poskytuje.

Aktuality

Ceník ubytování a dalších služeb

Služba Cena
Ubytování standardní kategorie, se snídaní v ceně - přesněji viz podrobné ceníky 600-750,- Kč/osoba/noc
Ubytování ekonomické kategorie, se snídaní v ceně - přesněji viz podrobné ceníky 420-550,- Kč/osoba/noc
Ubytování nižší kategorie (turistická ubytovna), se snídaní v ceně - méně než 10 osob 270,- Kč/osoba/noc
Ubytování nižší kategorie (turistická ubytovna), se snídaní v ceně - 10 a více osob 220,- Kč/osoba/noc
Ubytování dětí do 4 let, bez snídaně zdarma (příplatek za snídani 70,- Kč)
Domácí mazlíčci na pokoji 50,- nebo 100,- Kč/noc podle velikosti
Půjčení koloběžky (ubytovaní mají slevu 25%) 100,- Kč/2 hod nebo 200,- Kč/den
Pronájem sálu - základní cena 4 000,- Kč/den
Pronájem salónku - základní cena 2 500,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku 3 000,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku s open-air plochou 4 000,- Kč/den
Pronájem open-air plochy samostatně 1 500,- Kč/den
Stravování v jídelně - na objednávku (u stálých strávníků vč. rozvozu po Kobylí) 75,- Kč/oběd

Kontaktní osoby

Ubytování jednotlivců a menších skupin

Ubytování větších skupin a další služby penzionu

Kontaktní formulář

Soubory ke stažení

Penzion Patria Kobylí v Kobylí hodnocení