Penzion a související služby

Hledáte klidné prostředí a cenově dostupné ubytování na jižní Moravě? Navštivte náš penzion Patria. Nabízíme útulné ubytování v Kobylí za příjemnou cenu. Obec Kobylí najdete poblíž Lednicko-valtického areálu, okolí je ideální pro milovníky cyklistiky i rodiny s dětmi. Pořadatelé a účastníci firemních seminářů ocení naše rozsáhlé konferenční prostory. Více informací viz níže na stránce.

V našem penzionu na vás čekají dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením. Ubytování poskytujeme se snídaní v ceně. Celková ubytovací kapacita je 70 lůžek. Využít můžete řadu služeb, jako je sauna, úschova kol a kočárků, kopírování, ranní buzení či internetové WIFI připojení v celé budově. Recepce je v provozu nepřetržitě – v rámci doplňkového prodeje tam můžete kdykoliv zakoupit základní potřeby a různé pochutiny. Akceptace platebních karet je samozřejmostí. Parkování před penzionem je zdarma. Pro sportovně založené máme nebo zprostředkujeme koloběžky, discgolf a sportovní plochy v Kobylí pro aktivity typu fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, plážový volejbal. 

Nebo hledáte jen co nejlevnější ubytování v Kobylí pro méně náročné cestovatele? Pak využijte naši turistickou ubytovnu, která dobře vyhovuje požadavkům typu „přijet, přespat, odjet“. Jedná se o dva pokoje vybavené vždy 18 lůžky s vlastním sociálním zařízením. 

Připraveno pro vás máme i vynikající víno z Kobylí. Místní lahodný nápoj zakoupíte ve firemní vinotéce (se slevou pro ubytované), která je součástí recepce penzionu. Je zde i možnost zakoupení dárkových balení dle přání nebo dárkových poukazů v hodnotě 500/1.000,- Kč.  Nabízíme široký výběr vín z vlastní produkce. Skvělé víno vypěstované přímo v okolí naší obce si můžete vychutnat např. při posezení ve vestibulu hlavní budovy anebo při soukromých i firemních akcích v našem stylovém vinném sklípku.

Ve fotogalerii najdete průřez všemi službami, které penzion poskytuje.

Aktuality

Ceník ubytování a dalších služeb

Služba Cena
Ubytování o víkendu (pá-ne), se snídaní v ceně 400,- Kč/osoba/noc
Ubytování ve všední dny (po-čt), se snídaní v ceně 350,- Kč/osoba/noc
Ubytování nižší kategorie (turistická ubytovna), se snídaní v ceně 240,- Kč/osoba/noc
Domácí mazlíčci na pokoji 30,- nebo 60,- Kč/noc podle velikosti
Saunování (max. 8-10 osob) 300,- Kč/hod
Půjčení koloběžky - krátkodobé 100,- Kč/2 hod (ubytovaní mají slevu 25%)
Půjčení koloběžky - celodenní 200,- Kč/den (ubytovaní mají slevu 25%)
Pronájem sálu - základní cena 4 000,- Kč/den
Pronájem salónku - základní cena 2 500,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku 3 000,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku s open-air plochou 4 000,- Kč/den
Pronájem open-air plochy samostatně 1 500,- Kč/den
Stravování v jídelně - na objednávku (u stálých strávníků vč. rozvozu po Kobylí) 65,- Kč/oběd

Kontaktní osoby

Ubytování jednotlivců a menších skupin

Ubytování větších skupin a další služby penzionu

Kontaktní formulář

Soubory ke stažení