Penzion a související služby

Hledáte klidné prostředí a cenově dostupné ubytování na jižní Moravě? Navštivte náš penzion Patria. Nabízíme útulné ubytování v Kobylí za příjemnou cenu. Obec Kobylí najdete poblíž Lednicko-valtického areálu, okolí je ideální pro milovníky cyklistiky i rodiny s dětmi. Pořadatelé a účastníci firemních seminářů ocení naše rozsáhlé konferenční prostory. Více informací viz níže na stránce.

V našem penzionu na vás čekají dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením. Na jaře 2019 jsme vám představili zmodernizovanou podobu vybraných pokojů, od jara 2020 se můžete těšit na dalších pět pokojů v novém hávu! Ubytování poskytujeme se snídaní v ceně. Standardní ubytovací kapacita je 52 lůžek, maximální kapacita s přistýlkami až 70 míst. Využít můžete řadu služeb, jako je úschova kol a kočárků, kopírování, ranní buzení či internetové WIFI připojení v celé budově. Recepce je v provozu dle potřeby – v rámci doplňkového prodeje tam můžete kdykoliv zakoupit základní potřeby a různé pochutiny. Akceptace platebních karet je samozřejmostí. Parkování před penzionem je zdarma. Pro sportovně založené máme nebo zprostředkujeme koloběžky, discgolf a sportovní plochy v Kobylí pro aktivity typu fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, plážový volejbal. Atraktivní turistickou novinkou roku 2019 je v Kobylí nedávno otevřená rozhledna ojedinělého charakteru.

Nebo hledáte jen co nejlevnější ubytování v Kobylí pro méně náročné cestovatele? Pak využijte naši turistickou ubytovnu, která dobře vyhovuje požadavkům typu „přijet, přespat, odjet“. Jedná se o dva pokoje vybavené vždy 18 lůžky s vlastním sociálním zařízením. V tomto případě je základní cena ubytování bez snídaně, tu je možno doobjednat.

Připraveno pro vás máme i vynikající víno z Kobylí. Místní lahodný nápoj zakoupíte ve firemní vinotéce (se slevou pro ubytované), která je součástí recepce penzionu. Je zde i možnost zakoupení dárkových balení dle přání nebo dárkových poukazů v hodnotě 500/1.000,- Kč.  Nabízíme široký výběr vín z vlastní produkce. Skvělé víno vypěstované přímo v okolí naší obce si můžete vychutnat např. při posezení ve vestibulu hlavní budovy nebo na terase před ní anebo při soukromých i firemních akcích v našem stylovém vinném sklípku.

Pro zájemce o uspořádání rautů v našich prostorách i cateringové služby ve vlastních prostorách zákazníka jsme pro lepší představu shrnuli nejčastěji objednávané položky do souhrnného ceníku, který si můžete prohlédnout ZDE . Co v ceníku nenajdete, nabídneme vám individuálně dle přání. A ještě přidáváme nabídku drobného občerstvení i s vizualizací . Věříme, že si pochutnáte!

Ve fotogalerii najdete průřez všemi službami, které penzion poskytuje.

Aktuality

Ceník ubytování a dalších služeb

Služba Cena
Ubytování standardní kategorie, se snídaní v ceně - přesněji viz podrobné ceníky 650-800,- Kč/osoba/noc (přistýlka 450,- Kč)
Ubytování ekonomické kategorie, se snídaní v ceně - přesněji viz podrobné ceníky 450-550,- Kč/osoba/noc
Ubytování nižší kategorie (turistická ubytovna), bez snídaně - méně než 10 osob 250,- Kč/osoba/noc
Ubytování nižší kategorie (turistická ubytovna), bez snídaně - 10 a více osob 200,- Kč/osoba/noc
Ubytování dětí do 4 let, bez snídaně zdarma (příplatek za snídani 80,- Kč)
Místní poplatek z pobytu účtovaný samostatně (pokud není osvobozeno) 5,- Kč/osoba/noc
Půjčení koloběžky (ubytovaní mají slevu 25%) 100,- Kč/2 hod nebo 200,- Kč/den
Pronájem sálu - základní cena 4 000,- Kč/den
Pronájem salónku - základní cena 2 500,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku 3 000,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku s open-air plochou 4 000,- Kč/den
Pronájem open-air plochy samostatně 1 500,- Kč/den
Stravování v jídelně - na objednávku (u stálých strávníků vč. rozvozu po Kobylí) 85,- Kč/oběd

Kontaktní osoby

Ubytování jednotlivců a menších skupin

Ubytování větších skupin a další služby penzionu

Kontaktní formulář

Soubory ke stažení

Penzion Patria Kobylí v Kobylí hodnocení