Penzion a související služby

Hledáte klidné prostředí a cenově dostupné ubytování na jižní Moravě? Navštivte náš penzion Patria. Nabízíme útulné ubytování v Kobylí za příjemnou cenu. Obec Kobylí najdete poblíž Lednicko-valtického areálu, uprostřed mikroregionu Modré Hory . Okolí je ideální pro milovníky cyklistiky i rodiny s dětmi. Pořadatelé a účastníci firemních seminářů ocení naše rozsáhlé konferenční prostory. Více informací viz níže na stránce.

V našem penzionu na vás čekají dvoulůžkové až šestilůžkové pokoje, vybavené vlastním sociálním zařízením. Na jaře 2019 jsme vám představili zmodernizovanou podobu vybraných pokojů, od jara 2020 jsme přidali dalších pět pokojů v podobném designu. A prakticky nulové turistické sezóny podzimu 2020 využíváme k tomu, abychom pro vás zrekonstruovali i zbytek ubytovací kapacity. Jaro 2021 tedy přivítáme kompletně v novém! Věříme, že se vám tu bude líbit.

Ubytování poskytujeme se snídaní v ceně. Standardní ubytovací kapacita je 46 lůžek, maximální kapacita s přistýlkami až 72 míst. Využít můžete řadu služeb, jako je úschova kol a kočárků, kopírování, ranní buzení či internetové WIFI připojení v celé budově. Recepce je v provozu dle potřeby – v rámci doplňkového prodeje tam můžete zakoupit základní potřeby a různé pochutiny. Akceptace platebních karet je samozřejmostí. Parkování před penzionem je zdarma. Pro sportovně založené máme nebo zprostředkujeme koloběžky, discgolf a sportovní plochy v Kobylí pro aktivity typu fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, plážový volejbal. Atraktivní turistickou novinkou roku 2019 je v Kobylí nedávno otevřená rozhledna ojedinělého charakteru.

Připraveno pro vás máme i vynikající víno z Kobylí. Místní lahodný nápoj zakoupíte ve firemní vinotéce (se slevou pro ubytované), která je součástí recepce penzionu. Nabízíme široký výběr vín z vlastní produkce. Skvělé víno vypěstované přímo v okolí naší obce si můžete vychutnat např. při posezení ve vestibulu hlavní budovy nebo na terase před ní anebo při soukromých i firemních akcích v našem stylovém vinném sklípku , který je od penzionu vzdálen cca 3 km.

Naše víno můžete "okoštovat" i formou řízené degustace (skupiny od 20 osob ve vinném sklípku, skupiny do 20 osob v salonku přímo na penzionu), ve dvou variantách: Varianta A -  8 vzorků přívlastkových vín, cena 180 Kč/osoba (degustační vzorek 0,05 dcl, neperlivá voda, pečivo k degustaci). Varianta B -  8 vzorků přívlastkových vín, cena 350 Kč/osoba (degustační vzorek 0,05 dcl, neperlivá voda, káva, pečivo k degustaci, variace tvrdých sýrů 100 g).

Dále od letoška nabízíme jako jediní v okolí agro balíček pro naše hosty ve skupinách 10-15 osob (pátek nebo sobota v odpoledních hodinách, nutné objednat předem a mít vlastní holínky): Začínáme exkurzí za zvířátky do naší živočišné výroby, kde chováme ovečky, telátka, krávy a býky. Není vhodné pro nejmenší děti! Prohlídka trvá cca hodinu, poté následuje procházka na rozhlednu ojedinělého spirálového typu s bedýnkou dobrot  (Frizzanté dle nabídky, voda 0,5 l pro každého, prkénko lahůdek 1 kg) a zakončení na discgolfovém hřišti (ve vlastní režii, disky k zapůjčení). Z penzionu vás autem zavezeme na místo exkurze a zpět k penzionu se pak dostanete krátkou procházkou v délce cca 2,5 km. Cestou se můžete kochat výhledem na Pálavu a okolí místních vinic. Cena za celou skupinu činí 3.000 Kč.

Ve fotogalerii najdete průřez všemi službami, které penzion poskytuje.

Aktuality

Ceník ubytování a dalších služeb

Služba Cena
Ubytování v nových pokojích, se snídaní v ceně - přesněji viz podrobné ceníky 650-800,- Kč/osoba/noc (přistýlka 450,- Kč)
Ubytování dětí do 4 let, bez snídaně zdarma (příplatek za snídani 80,- Kč)
Místní poplatek z pobytu účtovaný samostatně (pokud není osvobozeno) 5,- Kč/osoba/noc
Půjčení koloběžky (ubytovaní mají slevu 25%) 100,- Kč/2 hod nebo 200,- Kč/den
Pronájem sálu - základní cena 4 000,- Kč/den
Pronájem salónku - základní cena 2 500,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku 3 000,- Kč/den
Pronájem vinného sklípku s open-air plochou 4 000,- Kč/den
Pronájem open-air plochy samostatně 1 500,- Kč/den

Kontaktní osoby

Ubytování jednotlivců a menších skupin

Ubytování větších skupin a další služby penzionu

Kontaktní formulář

Soubory ke stažení

Penzion Patria Kobylí v Kobylí hodnocení